Web Analytics
BallinaUncategorizedModeratori kosovar pjesë e “Big Brother Vip”?

Moderatori kosovar pjesë e “Big Brother Vip”?

Moderatori kosovar, Visar Kalludra, ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit.

Ai ka postuar një ‘selfie’ në rrjetet sociale ku ka marrë gjithë vëmendjen me mbishkrimin e kësaj fotografie.

“Ju ftoj te perkrahni banorin me te ri ne BigbrotherAlbaniavip i cili do te futet ne shtepi se jashte shume mrazz (moti i lige dhe temperatura te uleta)🤣😀”.

Mjaftoi kjo që në rrjet të aludohet se Visari do të bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme.

Mirëpo, nuk dihet ishte kjo në formë shakaje apo ka diçka të vërtetë./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit