Moderatorja Arbana Osmani në formën më të mirë!

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani njihet si një personazh tejet i dashur për publikun shqiptarë.

Ajo shumë shpesh ka qenë e përfolur nëpër mediat rozë për shkak të jetës së saj private.

Pas ndarjes së saj nga burri, pas një martese të gjatë, u përfol shumë nëpër mediat rozë.

Madje ajo shumë shpejt doli në publik hapur me të dashurin e ri, regjisorin Eduart Grishaj.

Së fundmi ajo ka publikuar një imazh nga emisioni i saj, duke e dësh.muar edhe njëherë formën e mire tru.pore dhe bukurinë natyrale që e karakterizon. /Indeksonline/