Web Analytics
BallinaUncategorizedModeratorja kapet papërgatitur, reagimi është epik

Moderatorja kapet papërgatitur, reagimi është epik

Ky është momenti kur një spikere australiane lajmesh është kapur pa përgatitur gjatë një transmetimi direkt.

Natasha Exelby po prezantonte edicionin e lajmeve në “ABC News 24” kur e pa veten në transmetim më shpejt nga sa priste.

Ajo nuk po shikonte fare kamerën, por po luante me stilolapsin që kishte në dorë.

Kur e kuptoi që kishte hyrë në transmetim, ajo hapi sytë dhe gojën e shokuar, lëshoi stilolapsin dhe prezantoi kronikën e radhës.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/3936730416340722/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit