Web Analytics
BallinaUncategorizedModeratorja kosovare emocionon,  kujton njeriun që e humbi para gjashtë muajve

Moderatorja kosovare emocionon,  kujton njeriun që e humbi para gjashtë muajve

Moderatorja kosovare, Fitore Rexhepi ka treguar për një rast të dhimbshëm në jetën e saj.

Ajo rrëfen se si para 6 muajve e humbi shoqen e saj të ngushtë që po përballej me një sëmundje të rëndë.

“Është hera e parë që jam përballë me dhimbjen deri në palcë, kjo është shoqja ime Donika e cila ka 6 muaj që ka vd.ekur.

Ka qenë shoqja ime prej moshës 6 vjeçare, dhe sot kur e përfundoj emisionin mendoj që ajo ka me më thirrë desha me përkujtu një vajzë e cila i ka qëndru stoike vd.ekjes duke luftu një sëmundje që i ka qëndru stoike deri në fund”, ka thënë ajo në Libero.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit