Web Analytics
BallinaUncategorizedModeratorja shqiptare nuk njeh limit e qet krejt gjoksin në ‘fushë’

Moderatorja shqiptare nuk njeh limit e qet krejt gjoksin në ‘fushë’

Lei Kraja ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale.

Moderatorja e sportit, kësaj radhe ka zgjedhur të ndajë imazhe me ngjyra bardh dhe zi.

E veshur me një bluzë me ngjyrë të bardhë, Lei ka mbajtur gjoksin me duar duke i dhënë më shumë vëmendje.

“Bëhuni përjashtim”, ka shkruar si mbishkrim në postimin e saj e cila mori pëlqime jo edhe të pakëta.

Ndryshe, Lei vazhdon të mbetet njëra nga moderatoret e sportit më të komentuara./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit