Moderatorja shqiptare tregon linjat superseksi

Moderatorja e njohur ka pozuar tejet tërheqëse.

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, e ka marrë edhe njëherë vëmendjen me një foto të postuar në Instagram.

E veshur me bikini të zeza, ajo vuri në pah format trupore dhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

“Vjeshte? Kur? 🍂”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Roza Lati njihet si një ndër emrat e ekranit e cila është shumë e hapur, si në emisionin e saj para të ftuarve ashtu edhe me fansat e shumtë që e ndjekin në rrjete sociale, sidomos në Instagram.