Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITMolliqaj “ofertë” Kurtit: Mos prano, dorëhiqu e hajde e kundërshtojmë bashkë në...

Molliqaj “ofertë” Kurtit: Mos prano, dorëhiqu e hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj i ka bërë thirrje Kurtit që mos ta pranojë propozimin e BE-së për planin e zbatimit të Planit Evropian.

Ai ka thënë se Kurti duhet të dorëhiqet, dhe ky plan të kundërshtohet bashkë në shesh, shkruan lajmi.

Postimi i Molliqajt:

Kryeministri nuk duhet të pranojë!

Ka alternativë. Dorëhiqu dhe hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh. /Lajmi

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit