8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Moment dramatik: Tigri i tërbuar sulmon 2 motoçiklistë

Moment dramatik: Tigri i tërbuar sulmon 2 motoçiklistë

Në një park nacional të kafshëve të egra në Indi ka ndodhur një gjë jo shumë e zakonshme, shkruan “InfoKosova”.

Tigri i tëruar del me një shpejtësi marramendëse në drejtim të motoçiklistëve të cilët janë punëtor të këtij parku.

Ai iu vërsulet motoçiklistëve, por ngjarja nuk bëhet dhe shumë serioze ngase ata arrijnë t’iu shmangen tigrit.

Video është bërë publike nga Shoqata e Mbrojtjes së Pyjeve dhe Mbrojtjes së Natyrës në Indi, ku më pas kjo video që do ta shihni edhe ju tai, është bërë virale./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics