Moment i sikletshëm, Tayna rrëzohet në mes të skenës

Tayna është një prej artisteve më të kërkuara të momentet, prandaj ajo çdo mbrëmje është e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Reperja e njohur njihet për energjinë që ka, dhe perfromancat e saj janë vazhdimisht të shoqëruara me vallëzim dhe ritëm.

Duke qenë kështu artistët ndodhë që të hasi edhe në situata të papritura dhe të sikletshme.

Një situatë e tillë i ka ndodhur së fundi reperes nga Prizereni e cila gjatë performancës në skenë është rrëzuar, po që ajo arriti me sportivitet ta kaloj.

Ndryshe, Tayna ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell projekte të reja muzikore./Indeksonline/

Shiko Videon: