Era Istrefi është vajza më e vogël e familjes së saj, shkruan “InfoKosova”.

Ani pse më e vogla në familjen Istrefi, ajo u bë më e famshmja.

Tani Era ka ardhur në vendlindje për ta vizituar familjen e saj dhe për të qëndruar ca kohë.

E me këtë rast duket se Era ka mbledhur nënën dhe motrat e saj dhe kanë dal që të relaksohen e të dëfrehen bashkë.

Fotografia që do ta shihni tani, e sjell nënën e tyre shumë të freskët, madje Syzna ish këngëtarja dhe tanimë nëna e Norës, Nitës dhe Erës duket si të ishte shoqe me të bijat./InfoKosova/