Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Momenti i sikletshëm i ish banoreve të BVVA në rrugë ju bën të qeshni me lot (VIDEO)

Mesa duket jo të gjithë e kanë parë BB VIP Albania dhe mbase nuk i njohin personazhret publike në Shqipëri.

Diçka e tillë ka ndodhur së fundmi me aktoren Olta Gixhari dhe modelen Jori Delli.

Dyshen i ka ndaluar një zotëri me idenë se janë vajza të thjeshta (jopublike) dhe iu ka kërkuar t’i bëjnë disa fotografi tek stadiumi.

Në vido shihet Jori teksa ulet në mënyrë që t’i bëjë foto sa më të mira zotërisë teksa kjo situate ka shkaktuar të qeshura tek fansat.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu