Momenti kur Haxhi Krasniqi në dasmë hyri me doreza

Haxhi Krasniqi dhe Marigona Krasniqi mbrëmë kanë bërë një dasmë, disa muaj pas kurorëzimit.

Në rrjetet sociale tashmë janë publikuar edhe pamjet nga dasma e tyre.

Nga videot e publikuara, Haxhi Krasniqi shihet se në dasmë hyri  me doreza të bo.ksit.

Kujtojmë se  Haxhi Krasniqi dhe modelja Marigona së shpejti do të bëhen edhe prindër.

Shiko videon: