Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITMomenti kur Sokol Halili shihet duke levizur lishëm qytetit të Suharekës natën...

Momenti kur Sokol Halili shihet duke levizur lishëm qytetit të Suharekës natën kur kreu krimin

Të mërkurën vrau ish-bashkëshorten shtatzënë, Hamide Magashin, derisa këtë të premte Sokol Halili refuzoi që të binte në duart e policisë dhe ia mori jetën edhe vetes.

Por natën kur kishte vrarë ish-gruan para Klinikës së Gjinekologjisë, ai ishte arratisur.

KlanKosova ka publikuar pamjet kur Halili kishte qarkulluar në këmbë në qytetin e Suharekës, në natën që kishte kryer krimin.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit