Morena e shëtit nënën e Atdheut me veturë luksoze

Këngëtarja Morena Taraku, para disa dite është fotografuar në Turqi së bashku me ish konkurrentin e Përputhën, Atdhe Xheravina.

Në rrjete sociale u aludua shumë për një lidhje të mundshme në mes të këngëtares dhe ish konkurrentit, shkruan InfoKosova.

E si duket gjerat qenkan më serioze.

Është nëna dhe vëllai i Atdheut ata të cilët janë fotografuar po në veturën e Morenës.

Për më shumë shiko fotografin/InfoKosova/