Morena ‘flakë’ në fotot e reja

Morena Taraku ka lënë prapa krahëve skandalin e publikimit të telefonatave të saj private, ku përveç që përdori gjuhë banale, pati edhe kërc.ënime nga ana e saj.

Ish Missi dhe këngëtarja e njohur, ka vazhduar me publikimin e fotove në llogarinë e saj në Instagram.

“Gjithçka që bëj e bëjë në mënyrë të dyfishtë”, ka shkruar Morena sipër fotos së publikuar, teksa shihet në një anije duke shijuar një ditë me diell.

Ndryshe, Morena ka prej kohësh jeton në Stamboll, ku edhe bën një jetë super luksoze.