Web Analytics
BallinaSHOWBIZMorena i kujton të dashurit e saj që janë ndarë nga jeta

Morena i kujton të dashurit e saj që janë ndarë nga jeta

Morena Taraku është rritur pa nënën e saj në krahë, por nuk i ka munguar mbështetja nga i ati.

Bukuroshja zeshkane gjithnjë e tregon mungesën që ka ndaj së ëmës përmes imazheve dhe videove me dedikime emocionuese.

Pas nënës, artistja humbi edhe gjyshin e saj (babin e nënës),  këngëtares ka një vit që sëmundja e keqe ia mori shokun e ngushtë, Eronit Sermaxhaj, dhe para disa ditësh i ngordhi edhe qenushi i saj, Mio.

Kështu në një video të realizuar nga fansat ajo i ka kujtuar me mall duke e ripostuar në InstaStory.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit