Morena ia qiti tymin rrjetit me foton e fundit

Morena Taraku ka befasuar sot fansat e saj duke publikuar disa fotografi interesante në rrjetin social Instagram.

Taraku shihet e veshur me xhinse dhe një bluz të bardhë, shkruan InfoKosova.

Ishte pozita e Morenes ajo e cila mori më së shumti vëmendje në ketë foto, pasi shihet duke reklamuar të pasmet e saj në mënyrë shumë pr,ovokuese.

Kujtojmë se Morena ka deklaruar se shumë shpejt do t’i jap fund beqarisë./InfoKosova/