Web Analytics
BallinaSHOWBIZMorena kthehet në shtëpi dhe habitet nga ajo çka gjen

Morena kthehet në shtëpi dhe habitet nga ajo çka gjen

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku është njëra nga personazhet më të komentuara publike.

Përditshmërinë e saj me fansat ajo e ndan në rrjete sociale ku vetëm në Instagram ka mbi 1,7 milion ndjekës.

Së fundmi në Instagram këngëtarja tregoi se është surprizuar në një mënyrë të veçantë mirëpo nuk e zbuloi se nga kush.

“Erdha në shtëpi dhe gjeta këto”, shkroi ajo sipër imazhit ku shiheshin buqetat me lule.

Theksojmë që shpesh në media.

ajo është përfolur për jetën e saj private, mirëpo artistja nuk ka konfirmuar apo mohuar asgjë lidhur me këto lajme,. /Lajmi

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit