Morena nuk i ndal pozat provokuese, shfaqet vetëm me të brendshme përsëri

Morena Taraku ka pozuar joshëse për rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale.

Morena njihet si ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme.

Morena sot ka sjellë pamje të fytyrës dhe të linjave për të cilat përflitet aq shumë.

Këngëtarja ka vendosur të pro.vokojë fansat me poza nga prapa duke reklamuar gjoksin e bujshëm teksa u shfaq vetëm me të brendshme në imazhin e fundit./Lajmi