Morena sjell një video të ëmbël të Fifit

Fifi dhe Morena janë bërë bashkë.

Këtë e kanë treguar përmes disa story në Instagram qe publikuan sidomos Morena.

Morena madje publikoi një video të ëmbël të Fifit.

E buzëqeshur ajo shfaqet në gjendjen më të mirë e si duket për këtë ‘fajin’ e ka dashuria./InfoKosova/

Shiko videon: