Morena Taraku grimin e rregullon në cdo vend, madje edhe në restaurant

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku mbetet aktive në rrjetet sociale.

Me postime të ndryshme që çdo herë tërheqin vëmendje, vetëm në llogarinë e saj në Instagram.

 

Ajo prej kohësh po qëndron në Turqi ku po jeton një jetë mjaft luksoze.

Edhe ne fotografine e fundit te ndare me fansat modelja shfaqet e kuruar deri ne detajin e fundit teksa shihet duke rregulluar grimin ne ambientet e nje restauranti.