Morena Taraku humb familjarin e ngushtë, prek me dedikimin ‘’Përqafoje mamin kur të takoheni’’

Morena Taraku ka dhënë sot një lajm të trishtë për humbjen e gjyshit të saj.

Gjyshi i Morenës është ndarë nga jeta ditën e sotme dhe bukuroshja këtë e ka zbuluar përmes rrjeteve sociale duke emocionuar me dedikimin për të.

“Abej u prefsh në paqe. Të dua shumë gjyshi jem. Përqafe shumë mamin sot kur takoheni mas 17 vjetve”, shkruan Morena krah fotos.

Morena ka 17 vite që ka humbur nënën, mungesën e së cilës e shpreh vazhdimisht përmes dedikimeve prekëse për të.