Morena Taraku në ballinën e revistës gjermane

Morena Taraku përveq jetës luksoze që njihet se bën,edhe muzika e saj është mjaft e pëlqyer.

Së fundmi ajo ka dalur edhe në ballinën e revistës së njohur gjermane ‘Life Germany’.

Morena në llogarinë e saj në Instagram, ka hedhur një imazh nga revista në të cilën pozoi me shumë stil.

Edhe sipas shkrimit që ka lënë përbri fotos, ajo ka folur për jetën e saj private dhe për punën që e ka bërë në muzikë tash e 8 vite.