Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka lënë gojëhapur fansat me postimin e saj të fundit në Facebook dhe Instagram.

Tungjatjeta, unë jam fotografia e desktopit (wallpaper-it) tënd”, shkruan ajo.

Komentet e fansave të saj kanë qenë të shumta dhe dukjen e saj e kanë cilësuar tejet sek si.

Këngëtarja së fundi ka publikuar projektin e saj të titulluar “Shlif”.