Web Analytics
BallinaSHOWBIZMorena Taraku thekson format përfekte trupore në fustan të ngushtë

Morena Taraku thekson format përfekte trupore në fustan të ngushtë

Këngëtarja Morena Taraku rrëmben vëmendje në secilën paraqitje të saj.

Artistja përpos muzikës nihet edhe për stilin unik në dukje, shkuran InfoKosova.

Morena së fundmi, ishte e pranishme në një aheng, ku mori vëmendje me fustanin ngjyrë rozë i cili thekson format përfekte të këngëtares.

Në këto imazhe nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta të fansave të këngëtares të cilët e komplimentonin për dukjen fantastike./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit