Morena Taraku tregon të pasmet me rrobat e ngjitura

Bukuroshja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka publikuar sërish video për fansat e saj.

Ajo është një ndër femrat më të komentuara shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me postime të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka publikuar nje video ku shihet duke reklamuar nga prapa të pasmet e bujshme përmes një video në platformën ‘TikTok’./Lajmi