Morena Taraku zbulon se më kë fle në shtrat

Morena Taraku është një prej modeleve më të komentuara.

Secili postim i saj, merr vëmendjen e publikut.

Së fundi, përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka treguar luksin në të cilin jeton në Stamboll të Turqisë.

Ajo ka ndarë me ndjëkësit e saj fotografi të garderobës, koleksionit të syzeve dhe makinës tejet luksoze që posedon, brenda së cilës janë të shkruara edhe inicialet e saj.

Pas këtyre fotove, Morena ka treguar edhe më kë fle në shtrat.

Është qeni i saj, me të cilin ajo ndan shtratin.