Web Analytics
BallinaUncategorizedMori pjesë në klipin e Capital T, Nevina shfaqet kaq bukur dhe...

Mori pjesë në klipin e Capital T, Nevina shfaqet kaq bukur dhe e thjesht

Nevina është shfaq magjepsëse.

Moderatorja shqiptare e cila është e pëlqyer dhe mjaft e ndjekur në instagram dje ka sjellë një imazh të ri, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka qenë modele në klipin e këngës së re të Capital T, ku mori shumë vëmendje duke u komentuar për paraqitjen e saj mahnitëse, e tillë është shfaq edhe në foton e fundit derisa ka pozuar në rrugë veshur thjesht e mirë.

Përndryshe, Nevina ishte zgjedhur “Miss Shqipëria 2010”./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit