Web Analytics

‘Mos e pafsha kurrë, le të ma fshij numrin’, Edona tregon raportet me këtë ish banore të BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Finalistja e BBVK, Edona James është duke i shijuar në mënyrën më të mirë ditët pas përfundimit të show-it.

Natyrisht se nuk kanë munguar edhe paraqitjet e saj live në Instagram.

Së fundmi në një paraqitje ajo ka folur edhe për marrëdhëniet që ka patur me banorët Brenda shtëpisë, ku ka theksuar se me Santianën nuk ka kontakt më.

“E kam ditur se është e pafytyrë. Mos e pafsha më kurrë dhe të ma fshijë numrin. Të më bëj bllok më së miri”, është shprehur Edona.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT