“Mos guxo”, Xhensila mërzitet keq me Besin për këtë arsye

Xhensila dhe Besi mbeten një nga çiftet me të pëlqyer të publikut shqiptar.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikojnë jo vetëm daljet televizive, por edhe momente nga jeta e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video në “Insta Story”, teksa shihet duke ngrënë byrek dhe pirë dhallë.

“Jeta e fundit” , është shprehur Xhensila.

Por më pas i ka ndodhur diçka e papritur, në një moment Besi iu hodh byrekut dhe nisi ta copëtojë.

Edhe pse Xhensila e paralajmëroi i tha:

“Mos, mos guxo, mos..”, por aktori nuk është ndalur duke vazhduar të hajë.