Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaMos vallë ky postim i Osman Azemit është mbështetje për Xhulin e...

Mos vallë ky postim i Osman Azemit është mbështetje për Xhulin e diss për Vedatin?

Ish- shoku dhe kolegu i Vedat Bajramit, Osman Azemi nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Instagram ka ngritur dyshimet se është duke bërë tifo për finalisten e “Big Brother VIP Kosova”, Xhuliana Nura.

Ai ka publikuar një imazh me mbishkrim “Me Gjylën”, e që është nofka e Xhulit. Vedati gjatë qëndrimit të tij gati dy mujorë në “Big Brother” asnjëherë nuk është përkrahur nga Osmani, me të cilin është raportuar se i kanë prishur marrëdheniet për shkak të një borxhi.

Kujtojmë, se finalja e këtij show televiziv do të mbahet me 17 mars./Insajderi. Kujtojm se ndarja e Stupcave përmes një padie, ku nga ana e Osman Azemit kërkohej llogari për 152 mijë euro, që pretendohej se janë avulluar ka qene kryelajm ne te gjitha mediat vendore.

Pothujse ne te gjitha mediat u shtjelloi ngjarjen përmes një materiali, në të cilin avokati i Azemit paralajmëroi një tjetër padi nëse Vedati dhe Mensuri vazhdojnë punën me emrin e grupit. Pas ketyre ngjarjeve Vedati befsoj teksa u be banor i shtepise me te famshme ne Kosove Big Brother Vip Kosova. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,339FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit