Web Analytics

Mot me diell dhe shumë ngrohtë

Botuar nga: InfoKosova

Për të shtunën në vend parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 9 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26 gradë.

Era do fryjë nga drejtimi i jugperëndimit dhe juglindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, prej 15-41 km/h. /Telegrafi/

Të FUNDIT