Motra e Adelina Tahirit po i “çmend” djemtë në plazh

Diana Tahiri, tashmë është emër i njohur në media rozë dhe krejt kjo fjalë motrës së saj të madhe Adelina Tahiri.

Përmes fotografive që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale dhe vrehet dukshëm se kanë një ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën, shkruan InfoKosova.

Diana ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj instagram.

Ajo shihet e veshur me bikine në plazh ku fiziku dhe bukuria e saj po “çmend” çdo kënd rreth saj./InfoKosova/