Motra e Adelinës dhe Zanfinës feston ditëlindjen, ja sa vite i mbushi bukuroshja

Ema Ismaili është motra e mesme e Zanfinës dhe Adelinës, shkruan “InfoKosova”.

Adelina ishte e para që filloi të këndonte në shtëpinë Ismaili, ku më pas u pasua edhe nga motra e vogël Zanfina.

Por, motra e mesme bukuroshja e shtëpisë, Ema, nuk preferoi që të këndonte sikurse të dyja motrat e saj.

Ema sot feston ditëlindjen e 37-të, por nuk dihet akoma nëse ka vendos që të bëj ndonjë festë për këtë ditë të veçantë të saj sonte.

Ajo për jetën private nuk preferon të ekspozoj asgjë në rrjetet sociale sikurse vajzat tjera të njohura, por që dikur kishte deklaruar se është në një lidhje dashurie./InfoKosova/