Motra e Aurela Gaçes feston datëlindjen, këngëtarja i bën urimin special/ Ja sa shumë e do

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka treguar se gëzon një lidhje shumë të ngushtë me motrën e saj, Blerta Gaçe.

Në ditën e saj të lindjes, Aurela ka vendosur ta urojë publikisht duke i treguar se sa shumë e e do dhe sa e rëndësishme është për të.

“Gëzuar ditën e lindjes motra ime, shpirti im.

Të do motra sa qielli, sa bota, sa toka, kështu të thosha që kur ishe bebe e kështu do të them gjithë jetën.

Dashuria ime”, ka shkruar Aurela krah fotos me motrën e saj.