Web Analytics
BallinaUncategorizedMotra e Dua Lipës na lë pa fjalë

Motra e Dua Lipës na lë pa fjalë

Dua Lipa ,emër i njohur në gjithë botën po na bënë krenarë vazhdimisht.

Dua,shpesh na prezanton edhe me familjarët e saj, ku shihet se kanë raporte tepër të ngushta.

Së fundmi motra e saj Rina,morri vëmendjen me postimet e fundit, ajo duket si një artiste tek sa pozon në Paris.

Stili i saj ,veshja ,aksesorët dhe mbi gjitha bukuria saj shfaqin një hije të Duas,duke e bërë mjaftë tërheqëse./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit