Web Analytics
BallinaUncategorizedMotra e Granit Canës reagon për ‘lidhjen’ e tij me Fifin brenda...

Motra e Granit Canës reagon për ‘lidhjen’ e tij me Fifin brenda BB VIP

Motra e ish-futbollistit shqiptar, Granit Canës, Genta, ka reaguar pas ‘lidhjes’ së prishur mes tij dhe Fifit brenda BB VIP.

Pas shumë mesazheve që ka marrë, ajo vendosi të flasë dhe ta japë mendimin e saj për atë që ka ndodhur.

Ajo tha se loja mes tyre duket se po e dëmton secilin, duke theksuar se nuk është kundër Fifit e as muzikës së saj.

Lexoni më poshtë reagimin e prezantueses shqiptare.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit