Motra e Kim Kardashian sfidon të ftohtin, Kendall shfaqet me bikini në mes të borës

Motrat Kardashian përherë marrin vëmendje, kësaj radhe Kendall Jenner nuk shpëtoi pa marrë vëmendje të madhe mediatike me postimet e saj të fundit.

Motra e Kim Kardashian, Kendall, e cila është një nga modelet më të njohura dhe të popullarizuara në botë ka sfiduar të ftohtin duke u shfaqur me bikini mes akullit dhe temperaturave të ulëta.

Ajo ka pozuar në akull dhe në të ftohtë duke publikuar disa foto në rrjetin e saj në Instagram duke bërë ‘banjë të akullt’.

Ndryshe, Kendall Jenner është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale, ku në Instagram ajo numëron 214 milionë ndjekës.