Motra e Teas sjell foton e ëmbël me ‘dhëndrin’ Beartin

Maria Trifoni është motra e Teas.

Ajo shihet shpesh në shoqërinë e Beartit me Tean.

Por, së fundmi ajo ka postuar një foto bashkë me Beartin.

Te dy duken shumë bukur në selfien tek pasqyra dhe mjaft të afërt./Infokosova/