Motrat Dreshaj shijojnë çaj në shkretëtirë

Afërdita dhe Jehona Dreshaj po qëndrojnë për pushime në Dubai.

Dy motrat janë poashtu në shoqëri të bashkëshortit të Afërditës, hokeistin çek, Jakub Kindl.

Nga atje motrat seksi nuk kanë lënë anash as postimin e fotografive joshëse dhe pamjeve nga vendi i mrekullueshëm arab.

Në një fotografi që ka postuar këtë herë Afërdita shihet së bashku me motrën e saj Jehonën teksa shijoj qaj në shkretëtirën arabe.

“Qaj me motrën time”, shkruan sipër fotos Afërdita.