Motrat Ismajli humbin personin e dashur

Adelina, Ema dhe Zanfina janë tri motrat më të njohura të estradës.

Edhe pse Ema nuk është aq aktive në media rozë, ajo ka fituar vëmendje fal motrave tjera, shkruan InfoKosova.

Ema në llogarinë e saj instagram ka publikuar një fotografi me një shkrim prekës.

“Ti ishe njëri kaq i madh dhe një shok i shkëlqyer.

Zemrat na i ke thy Daja Cen”, ishte mbishkrimi mbi fotografin./InfoKosova/