Motrat Vjollca dalin për kafe, vëmendjen e merr vajza e Marinës

Marina dhe Luana Vjollca kanë vendosur t’i shijojnë rrezet e diellit.

Ato duket se po e shijojnë kafen e vikendit, shkruan InfoKosova.

Këtë kafe akoma më të ëmbël e bënë vajza e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Geutar Selimi.

Marget duket se po ia kalon mjafte mirë me tezen e saj, Luanen./InfoKosova/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)