Mozzik dhe Loredana pranojnë se takohen herë pas here

Mozzik dhe Loredana kohëve të fundit janë rikthyer në dyshen më të komentuar.

Shkak i kësaj ishin disa aludime se ata janë rikthyer sërish bashkë.

Dyshimet u shfaqën sepse fansat vëren disa detaje tek veshja e njejtë e tyre.

Mirëpo burime për “Prive” kanë mësuar se nuk ka ribashkim mes dyshes Mozzik dhe Loredana përpos se takohen herë pas here për shkak të vajzës së tyre./GazetaBlic/