Web Analytics
BallinaSHOWBIZMozzik feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Mozzik feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Reperi Mozzik feston ditëlindjen sot.

Ai ka mbushur 27 vite jetë.

Menjëherë pasuan urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Ndryshe, sa i përket jetës private ai eshte baba i nje vajze qe quhet Hana qe e ka me kengetaren Loredana.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit