Web Analytics
BallinaSHOWBIZMozzik ka një kërkesë që rrallë kush e dëshiron

Mozzik ka një kërkesë që rrallë kush e dëshiron

Këngëtari i njohur Mozzik , është shumë i komentuar për jetën e tij private.

Nga ndarja me Loredanën , nuk ka shfaqur më ndonjë lidhje të re në publik.

Por deri me tani kengetari nuk ka komentuar asgje ne lidhje me kete aspekt, duke lene te nenkuptohet se eshte plotesisht beqar.

Reperi Mozzik po e shijon suksesin e çdo lansimi muzikorë edhe këtë vit.

Së fundmi, artisti ka udhëtuar drejt Zvicrës, prej ku edhe ka bërë një kërkesë.

Përmes një shkrimi në InstaStory ai thotë: “A bon me ra borë ma shpejt allahile”.

Si duket rep artisti stinën e dimrit e ka të preferuar dhe mezi po e pret borën.

Kerkese paksa e quditshme pasi rrallë kush e dëshiron./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit