Mozzik ka një kërkesë të madhe për Dua Lipën

Reperi i njohur kosovar, Mozzik, i është drejtuar me një kërkesë këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës, shkruan Express.

Në postimin që ka etiketuar edhe artisten ai i ka kërkuar asaj dhe babait, Dukagjin Lipës të vizitojnë Prekazin.

“Dua jam shume krenar me gjitha arritjet tua vazhdo para je me e mira.

Kto dite qe jeni Kosove vizitoni Prekazin”, ka shkruar Mozzik.