Mozzik poston foto me nënën, si dy pika uji

Mozzik është njëri ndër rep artistët më të dashur të shoë bizit shqiptar por jo vetëm.

Ai tashmë ka arritur majet e karrierës së tij duke u bërë kështu njëri ndër reperët më të kërkuar dhe të suksesshëm, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Mozzik ku duket bashkë me nënë e tij, mbishkrimi që ia ka vënë përkrahë fotos Mozzik ishte ky: “Engjulli im, Nana”.

Nënë e bir duken si dy pika uji. /Kosovarja/