Mozzik sapo konfimoi se janë ribashkuar me Loredanën? Publikon fotografi në Instagram bashkë me reperen

Prej ditësh në rrjet është përfolur se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar dhe shkak janë bërë fotot në rrjete sociale ku shfaqeshin herë veshur me të njëjtin jelek jeshil e një herë tjetër me të njëjtat çizme.

Së fundmi ata publikuan edhe foto të së njëjtës çantë dhe të së njëjtës valixhe, mirëpo si qëndron e vërteta?

Nuk dihet ende edhe pse Mozzik thotë se është single, fotoja që sapo publikoi na bëri sërish “lëmsh”.

Ai ka postuar një foto ku pas tij qëndron Loredana, ish-partnerja e tij dhe ne nuk dimë ç’të mendojmë më parë: