Mozzik duket më i lumtur se kurrë me familjen në Dubai

Reperi Mozzik këto ditë po i shijon në maksimum pranë dy personave më të dashur të tij.

Ai ka udhëtuar në Dubai bashkë me Loredanën dhe vajzën Hana, teksa po relaksohen në maksimum në atë vend.

Së fundi, reperi ka postuar disa fotografi, në të cilat shihet pranë vogëlushes së tij, të dy të buzëqeshur.

“Çika e babait”, ka shkruar ai sipër fotove, ku shihen të dy të kombinuar me kostume të bardha./Kosovarja/