Mozzik tha e nuk do të rikthehet më me të, Loredana ia kthen në këtë mënyrë?

Mozzik së fundi në një intervistë në emisionin NIN deklaroj se nuk planifikon të rikthehet më me Loredanën, duke nxitur një reagim tjetër të saj.

Në disa postime që ka bërë Loredana në InstaStory pas kësaj interviste ka lënë të kuptohet se ajo i është përgjigjur atij në mënyrë indirekte.

Loredana publikoj një fotografi ku shihen një çift krah njëri tjetrit dhe një foto tjetër ku shihet që femra është ‘djall’ e mashkulli ‘engjëll’.

Ndryshe, kujtojmë që po në këtë intervistë Mozzik zbuloj se shumë shpejt do të sjell një bashkëpunim me Kidën.